Preschool (2 – 6 years)

Çocuklar için İngilizce eğitimi, söz konusu yabancı dilin sadece yapısal özelliklerini vererek ezberletmeyi değil, İngilizceyi aktif ve akıcı bir şekilde iletişim dili olarak kullanabilmelerini amaçlamaktadır. Yabancı dil öğreniminde ideal öğrenme grubu olan 2-6 yaş arası öğrencilerimiz, İngilizce’yi yaşayarak ve farkında olmadan öğrenmektedirler. Öğrencilerin yaşları, fiziksel, duygusal ve sosyal becerileri göz önüne alınarak canlandırdığımız dramalarla çocuklar derse aktif olarak katılırlar. 

Renkli karakterlerin bir araya geldiği sınıflarımızda dersler eğlenceli ve hareketli şekilde İngilizce öğretmenimiz tarafından işlenmektedir.  Oyunlar ve kelimeler hafta boyunca sınıf öğretmenlerimizce pekiştirilmektedir. Erken yabancı dil öğretiminde oyun ve müzik olmazsa olmazlardandır.
Our Preschool Program is designed so that the students spend their days participating in a structured, yet fun curriculum. Some of the daily activities are reading, writing, math, motor skill development, language development, social skill development and physical activities. Children will learn the basic skills that will provide them with the foundation for entry into the Pre-K program. The Teacher creates weekly lesson plans with different themes that will engage the children in a wide variety of subjects.

placeholder
Miss Michelle MacGilpin
Preschool Lead Teacher